Z wielką radością i wdzięcznością informujemy o naszej współpracy z Rotary Club Wrocław, która przyniosła nieocenioną pomoc pani Aldonie i jej dzieciom. Dzięki temu wyjątkowemu współdziałaniu życie naszej beneficjentki zmieni się na lepsze.

Pani Aldona, która znalazła się w trudnej sytuacji finansowej, uniknie postępowania egzekucyjnego z tytułu zadłużenia za czynsz wynoszącego 14 000 zł. Rotary Club Wrocław pomoże rozłożyć ten dług na raty, co da pani Aldonie czas i możliwości spłaty zadłużenia bez obaw o utratę mieszkania.

Jednak to nie koniec dobrych wiadomości! Rotary Club Wrocław pokrył również rachunek pani Aldony za prąd i zadeklarował chęć opłacenia w najbliższym czasie innych rachunków beneficjentki, w tym za wodę. Zaoferował jej również stałą pracę, którą pani Aldona rozpocznie od września, co zapewni jej pewny dochód i możliwość godnego życia.

Dodatkowo syn pani Aldony, Łukasz, otrzymał wyjątkową szansę na rozwijanie swojej pasji do piłki nożnej. Dzięki wsparciu Rotary Club Wrocław chłopiec może teraz trenować w jednym z najbardziej prestiżowych klubów piłkarskich w Polsce – Śląsku Wrocław. Jako wielki fan piłki nożnej Łukasz spełnił więc tym samym swoje marzenie o dołączeniu do drużyny piłkarskiej, co z pewnością otworzy przed nim nowe możliwości i pomoże w rozwoju pasji.

Rotary Club Wrocław planuje również dalsze działania na rzecz poprawy warunków życia pani Aldony. Jeśli uda nam się wspólnie spłacić zadłużenie za czynsz, klub wystąpi do miasta z wnioskiem o wymianę okien w jej mieszkaniu, a są one w tragicznym stanie. Nowe okna zapewnią rodzinie pani Aldony bezpieczniejsze i bardziej komfortowe warunki życia.

Apelujemy do wszystkich ludzi dobrej woli o wsparcie naszej podopiecznej w spłacie zadłużenia. Każda, nawet najmniejsza kwota przybliża nas do celu i realnie zmienia życie tej wspaniałej kobiety oraz jej dzieci. Wspólnymi siłami możemy zdziałać cuda!

Serdecznie dziękujemy Rotary Club Wrocław za nieocenioną pomoc, jaką okazali naszej beneficjentce pani Aldonie i jej dzieciom. Wasza misja wspierania i umacniania ideału służby znajduje odzwierciedlenie w licznych inicjatywach na rzecz lokalnej i międzynarodowej społeczności, co sprawia, że jesteście dla naszej organizacji wspaniałym przykładem do naśladowania, do czego zachęcamy również inne organizacje czy też firmy. Wasze serce i zaangażowanie realnie odmieniają życie ludzi w potrzebie, co najlepiej pokazuje przypadek pani Aldony. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za Waszą pomoc i nieocenione wsparcie.

 

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i zachęcamy do dalszego wspierania naszej inicjatywy! 

Skip to content