Z całego serca pragniemy podziękować firmie Crido za wspaniałą darowiznę w postaci zabawek dla dzieci będących pod opieką naszego stowarzyszenia. Wasze wsparcie jest dla nas niezwykle ważne i cenne. Dzięki Waszej hojności wiele dzieci z ubogich rodzin mogło doświadczyć chwil pełnych radości i uśmiechu.

Crido to firma, która wspiera przedsiębiorców w obszarze podatków, prawa, transakcji oraz biznesu, pomagając im rozwijać innowacyjną działalność. Wasza kreatywność i gotowość do podejmowania odważnych decyzji wyróżniają Was na rynku. Doceniamy, że w Waszej działalności kierujecie się zasadami uczciwości, szacunku, profesjonalizmu oraz niezależności, co przekłada się na budowanie trwałych i wartościowych relacji z klientami oraz społecznością lokalną.

Wasza darowizna na rzecz naszej akcji „PODARUJ DZIECKU ZABAWKĘ” jest pięknym przykładem społecznej odpowiedzialności biznesu. Dzięki Wam wiele dzieci z rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej mogło poczuć się szczęśliwe i docenione.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować zarządowi oraz wszystkim pracownikom firmy Crido za otwarte serca i wspaniałomyślność. Jesteście dla nas źródłem inspiracji i ogromnego wsparcia. Dzięki takim partnerom jak Wy nasza misja niesienia pomocy najbardziej potrzebującym dzieciom jest możliwa do realizacji.

Zachęcamy również inne firmy oraz osoby prywatne do przyłączenia się do naszej akcji. Każda zabawka, która trafi do rąk dzieci, przyniesie im radość i uśmiech. Zabawki czyste, nieuszkodzone i gotowe do nowych przygód można przynieść do naszego Punktu Wydawania Żywności przy ulicy Żeromskiego 3 we Wrocławiu od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-14:00. Można je także wysłać pocztą lub kurierem na adres: Stowarzyszenie PORANEK, ul. Żeromskiego 3, 50-321 Wrocław.

Jeszcze raz dziękujemy firmie Crido za Waszą hojność i wsparcie. Razem możemy uczynić wiele dobrego!

Z wyrazami wdzięczności,

Zespół Stowarzyszenia Poranek

 

Skip to content