Nr konta bankowego: 10 1240 4025 1111 0010 6175 7085 - Przekaż 1,5% podatku nr KRS 0000445584 biuro@poranek.pl

Historia Pani Aldony

Pani Aldona Michałowska jest naszą podopieczną od około 9 lat.

Ma 44 lata, mieszka we Wrocławiu wraz ze swoja liczną rodziną – mężem i 4 dzieci.
Na własne mieszkanie rodziny niestety nie stać – zamieszkują skromne mieszkanie komunalne. Dzieci Pani Aldony mają 3, 10, 17 oraz 19 lat. Aby wspomóc rodzinę najstarszy syn podjął pracę – jest to ciężka praca fizyczna w sklepie, niestety za niewielkie pieniądze.
Środków finansowych w rodzinie ciągle brakuje, tym bardziej, że Pani Aldona cierpi na różne dolegliwości zdrowotne i często potrzebuje pomocy medycznej.

„Nie wiem, co byśmy zrobili bez wsparcia Stowarzyszenia Poranek… Być może nawet byśmy głodowali…” – mówi nasza beneficjentka.

Podkreśla też, że w Punkcie Wydawania Żywności na ul. Żeromskiego we Wrocławiu panuje bardzo serdeczna atmosfera, a otrzymywane produkty zawsze są ogromnym wsparciem dla całej rodziny. Często przychodzi do Punktu z najmłodszym 3-letnim synem i on zawsze też dostaje coś, co może ucieszyć dziecko – jogurcik, soczek lub płatki śniadaniowe.

Wsparcie Stowarzyszenia wiele dla nas znaczy, oby nie ustawało i oby mogło być szerzone na większą skalę, bo jest bardzo potrzebne. Będąc w Punkcie na Żeromskiego, widzę, jak bardzo wolontariusze chcą pomagać. Niestety obserwuję też, że żywności nie wystarcza dla wielu osób czekających w długiej kolejce po pomoc… ” – dodaje ze smutkiem Pani Aldona.

Drodzy darczyńcy! Pragniemy wspierać naszych podopiecznych – osoby w trudnej sytuacji życiowej i materialnej. Dla wielu z nich nie wystarcza jednak naszej pomocy…

Możecie nam w tym pomóc! Dzięki Waszemu wsparciu finansowemu będziemy mogli działać na szerszą skalę, dotrzeć do większej liczby potrzebujących. Razem możemy pomóc im zachować godność i dać nadzieję na lepsze jutro!

Liczymy na Was!

Pod opieką Stowarzyszenia Poranek znajduje się obecnie około 2000 podopiecznych. Są to osoby chore, niepełnosprawne, a także seniorzy i rodziny wielodzietne. Choć podejmujemy nieustanne działania, wkładamy wiele wysiłku, składamy wnioski o dofinansowanie i współpracujemy z licznymi organizacjami i firmami, to niestety w chwili obecnej możemy pomóc jedynie 30% naszych beneficjentów.

Zwracamy się z gorącym apelem do Was – organizacji, firm i osób prywatnych – o wsparcie Stowarzyszenia Poranek poprzez przekazanie środków finansowych. Firmom i organizacjom będziemy też wdzięczni za przekazanie darowizn w postaci żywności i artykułów higienicznych.
Wasza pomoc jest nieoceniona i kluczowa. Poprzez współpracę lub wsparcie finansowe możecie wnieść istotny wkład w realizację naszych celów.

Pragniemy szerzyć dobro i pomagać na większą skalę! Dołączcie do naszego działania i wspierajcie nas w naszych wysiłkach, abyśmy mogli dotrzeć do większej liczby potrzebujących osób.

Zapraszamy do zakładki wspieraj: Przekaż darowiznę – Stowarzyszenie Poranek oraz do kontaktu: Kontakt – Stowarzyszenie Poranek.

Wasza dobroczynność sprawi, że świat stanie się lepszym miejscem dla naszych podopiecznych. Dziękujemy za Wasze serca pełne współczucia i gotowości do pomocy.

KOMU POMAGA TWOJE 1,5%?

Zapoznaj się z naszą działalnością.
Udzielamy wsparcia żywnościowego najbardziej potrzebującym – osobom chorym, niepełnosprawnym, rodzinom wielodzietnym, seniorom.
Dajmy im szansę na godne życie.

Skip to content