Nr konta bankowego: 10 1240 4025 1111 0010 6175 7085 - Przekaż 1,5% podatku nr KRS 0000445584 biuro@poranek.pl

LEKI DLA SENIORÓW 

RATUNEK W WALCE O ŻYCIE

Wrocław, miasto bogate w historię i kulturę, ukrywa w swoich zakamarkach smutne oblicze – oblicze samotności i cierpienia tysięcy seniorów. Co trzeci mieszkaniec to osoba starsza, a ponad połowa z nich zmaga się z samotnością. Dla wielu z nich codzienność staje się walką o przetrwanie, gdzie wybór między lekami a jedzeniem staje się rzeczywistością.

W Stowarzyszeniu Poranek, od lat przychodzimy z pomocą najuboższym seniorom, zapewniając im niezbędne produkty spożywcze w naszym Punkcie Wydawania Żywności. Ale teraz widzimy, że to nie wystarcza. Życie seniorów to nie tylko walka o kawałek chleba, to również walka o zdrowie i życie. Dlatego wprowadzamy nową inicjatywę – „LEKI DLA SENIORÓW”.

Nasze serca krwawią, widząc, jak nasi najstarsi podopieczni zmagają się z niedostępnością leków, które mogą poprawić ich stan zdrowia i jakość życia. Dlatego zwracamy się do Ciebie, człowieku o wielkim sercu, o pomoc. Dołącz do naszej misji i pozwól nam wspólnie zapewnić seniorom w naszej społeczności dostęp do niezbędnych leków. Twój wkład może zrobić ogromną różnicę dla tych, którzy cierpią w samotności.

15.00 zł
Wpłacam

Jak Możesz Pomóc?

Twoja hojność może mieć ogromny wpływ na zdrowie i życie naszych seniorów. Wpłać dowolną kwotę, aby wesprzeć naszą inicjatywę „LEKI DLA SENIORÓW” i dać szansę na lepsze jutro dla wielu potrzebujących. Niezależnie od wielkości darowizny, każda wpłata jest cenna i przyczyni się do zapewnienia leków dla tych, którzy ich najbardziej potrzebują. Twoja pomoc może zapobiec cierpieniu i zapewnić niezbędne leki dla osób starszych, które zmagają się z różnymi schorzeniami i trudnościami zdrowotnymi.

Nie czekaj, dołącz już teraz i razem zapewnijmy ratunek w walce o życie naszych seniorów!

KOMU POMAGA TWOJE 1,5%?

Zapoznaj się z naszą działalnością.
Udzielamy wsparcia żywnościowego najbardziej potrzebującym – osobom chorym, niepełnosprawnym, rodzinom wielodzietnym, seniorom.
Dajmy im szansę na godne życie.

Skip to content