Nr konta bankowego: 10 1240 4025 1111 0010 6175 7085 - Przekaż 1,5% podatku nr KRS 0000445584 biuro@poranek.pl

Historia Pani Tamary

Pani Tamara Zawadzka jest podopieczną Stowarzyszenia Poranek od 4 lat.

O naszej organizacji dowiedziała się od swojej mamy, która podpowiedziała Pani Tamarze, żeby udała się do Stowarzyszenia po pomoc.

Nasza beneficjentka przychodzi po paczki żywnościowe dwa razy w miesiącu. W Punkcie Wydawania Żywności dostaje produkty spożywcze i jest z nich zawsze bardzo zadowolona. Nie korzysta jednak ze wszystkiego – uważa, że są osoby bardziej potrzebujące.

„Przychodzą tu ludzie w bardzo ciężkiej sytuacji życiowej, mieszkają na ogródkach. Jak patrzę na to, to mi serce pęka” – wyznaje Pani Tamara.

Ubolewa, że nikt inny nie pomaga takim osobom. Przychodzą do Punktu i tak jak ona stoją w kolejce nawet od 4 rano, żeby mieć co jeść, żeby dostać takie podstawowe produkty jak chociażby chleb.

Sytuacja życiowa Pani Tamary jest bardzo ciężka. Dostaje niską emeryturę, a jest rodziną zastępczą dla wnuczki. Amelka ma 12 lat, nigdy nie miała ojca i matki.

„Moja Amelka to oczko w głowie. Pojechała teraz z dziadkiem na wczasy nad jezioro. My z dziadkiem bardzo ją kochamy” – mówi nasza beneficjentka.

Dziewczynka bardzo dobrze się uczy, w tym roku dostała świadectwo z czerwonym paskiem, ponadto perfekcyjnie zna język angielski. Pani Tamara jest bardzo dumna z Amelki i na tyle, na ile może, stara się zapewnić jej dobre warunki. Z tego powodu pomoc Stowarzyszenia Poranek jest dla niej bardzo ważna.

„Pani Beata jest takim dobrym człowiekiem! Złego słowa w życiu bym o niej nie powiedziała! Jak tylko może, tak pomaga ludziom” – tak nasza beneficjentka chwali koordynatorkę naszego Punktu.

Uważa, że Stowarzyszenie Poranek jest bardzo potrzebne – robi bardzo ważną rzecz.

Drodzy Darczyńcy!

Wasza pomoc jest nieoceniona i kluczowa. Poprzez wsparcie finansowe możecie wnieść istotny wkład w realizację naszych celów. Pragniemy szerzyć dobro i pomagać na większą skalę!
Wesprzyjcie nas w tych działaniach, razem możemy więcej!

Zapraszamy do zakładki Wspieraj: Przekaż darowiznę – Stowarzyszenie Poranek oraz
do kontaktu: Kontakt – Stowarzyszenie Poranek

Pod opieką Stowarzyszenia Poranek znajduje się obecnie około 2000 podopiecznych. Są to osoby chore, niepełnosprawne, a także seniorzy i rodziny wielodzietne. Choć podejmujemy nieustanne działania, wkładamy wiele wysiłku, składamy wnioski o dofinansowanie i współpracujemy z licznymi organizacjami i firmami, to niestety w chwili obecnej możemy pomóc jedynie 30% naszych beneficjentów.

Zwracamy się z gorącym apelem do Was – organizacji, firm i osób prywatnych – o wsparcie Stowarzyszenia Poranek poprzez przekazanie środków finansowych. Firmom i organizacjom będziemy też wdzięczni za przekazanie darowizn w postaci żywności i artykułów higienicznych.
Wasza pomoc jest nieoceniona i kluczowa. Poprzez współpracę lub wsparcie finansowe możecie wnieść istotny wkład w realizację naszych celów.

Pragniemy szerzyć dobro i pomagać na większą skalę! Dołączcie do naszego działania i wspierajcie nas w naszych wysiłkach, abyśmy mogli dotrzeć do większej liczby potrzebujących osób.

Zapraszamy do zakładki wspieraj: Przekaż darowiznę – Stowarzyszenie Poranek oraz do kontaktu: Kontakt – Stowarzyszenie Poranek.

Wasza dobroczynność sprawi, że świat stanie się lepszym miejscem dla naszych podopiecznych. Dziękujemy za Wasze serca pełne współczucia i gotowości do pomocy.

KOMU POMAGA TWOJE 1,5%?

Zapoznaj się z naszą działalnością.
Udzielamy wsparcia żywnościowego najbardziej potrzebującym – osobom chorym, niepełnosprawnym, rodzinom wielodzietnym, seniorom.
Dajmy im szansę na godne życie.

Skip to content