Nr konta bankowego: 10 1240 4025 1111 0010 6175 7085 - Przekaż 1,5% podatku nr KRS 0000445584 biuro@poranek.pl

Z głębi serca pragniemy wyrazić naszą nieopisaną wdzięczność za kolejną hojną darowiznę, którą nam przekazaliście. Wasza nieustająca dobroć i troska wobec naszej społeczności są niezmiernie wzruszające i inspirują nas do dalszej pracy na rzecz tych, którzy najbardziej potrzebują wsparcia.

Chcielibyśmy podkreślić, że Wasza firma nie tylko dostarcza produkty spożywcze, ale również niesie ze sobą iskierkę nadziei na lepsze jutro. Wasza dobroć sprawia, że świat staje się bardziej wspierający i serdeczny dla wszystkich naszych beneficjentów.

Razem z Wami doświadczamy potęgi wspólnoty i przekonujemy się, że zjednoczeni możemy osiągnąć znacznie więcej. Wasza gotowość do angażowania się i dzielenia z innymi napawa nas dumą i dodaje skrzydeł naszej misji.

Dziękujemy, że jesteście częścią naszego Stowarzyszenia Poranek i że razem możemy czynić dobro! Wasza nieoceniona pomoc ma ogromne znaczenie dla naszej społeczności. Zachęcamy innych do śledzenia Waszego pięknego przykładu i dołączania do wspólnego dzieła budowania lepszego, bardziej wspierającego świata dla wszystkich.

 

Z serdecznymi podziękowaniami,

Zespół Stowarzyszenia Poranek

 

     

 

Skip to content