Nr konta bankowego: 10 1240 4025 1111 0010 6175 7085 - Przekaż 1,5% podatku nr KRS 0000445584 biuro@poranek.pl

Dziś, w wyjątkowy Dzień Kobiet, mamy niezwykłą radość i przyjemność podziękować Fundacji „Różowa Skrzyneczka” za jej hojne wsparcie!

Dzięki tej inicjatywie nasze Stowarzyszenie Poranek otrzymało różową skrzyneczkę, która będzie stała w naszym Punkcie Wydawania Żywności dla osób najuboższych. Dzięki niej nasze beneficjentki, często nie mające możliwości zakupu podpasek i tamponów, będą mogły skorzystać z tych niezbędnych produktów higienicznych.

Fundacja „Różowa Skrzyneczka”, którą tworzą niezwykłe kobiety będące prawdziwymi bohaterkami w walce z wykluczeniem menstruacyjnym, zasługuje na najwyższe uznanie. Jej działania od 2019 roku przynoszą nadzieję i ulgę setkom tysięcy kobiet, które zmagają się z brakiem dostępu do podstawowych środków higienicznych. To właśnie dzięki Fundacji „Różowa Skrzyneczka” coraz więcej pań może poczuć się pewniej i godniej, mając zapewniony dostęp do niezbędnych podczas okresu produktów.

Dlatego też, z okazji Dnia Kobiet, chcielibyśmy zachęcić firmy oraz innych darczyńców do zaangażowania się w zapełnianie naszej różowej skrzyneczki podpaskami i tamponami. Każda pomoc ma ogromne znaczenie i przyczynia się do budowania bardziej sprawiedliwego i równego społeczeństwa.

Dziękujemy Fundacji „Różowa Skrzyneczka” za jej inspirującą pracę i wsparcie naszej misji!

A wszystkim wspaniałym kobietom życzymy dzisiaj i każdego dnia nie tylko odwagi do pokonywania życiowych przeszkód, ale także wielu chwil pełnych radości, niezapomnianych przygód oraz spełnienia wszystkich marzeń!

 

Zespół Stowarzyszenia Poranek

 

   

Skip to content