Nr konta bankowego: 10 1240 4025 1111 0010 6175 7085 - Przekaż 1,5% podatku nr KRS 0000445584 biuro@poranek.pl

Z ogromną radością i wdzięcznością pragniemy podziękować firmie Credit Agricole Bank Polska S.A Wrocław za wyjątkowe zaangażowanie w naszą zbiórkę „PODARUJ DZIECKU ZABAWKĘ”. Dzięki hojności i wsparciu firmy oraz pracowników udało się zebrać wiele wspaniałych zabawek, które przyniosły radość dzieciom z ubogich rodzin.

 Wasza pomoc jest nieoceniona. Ciepło i empatia, jakie płyną z Waszych działań, mają ogromne znaczenie dla naszej społeczności. Dzięki Wam wiele dzieci mogło doświadczyć chwili radości i zapomnieć o trudach codziennego życia.

 Serdeczne podziękowania kierujemy do zarządu oraz wszystkich pracowników firmy Credit Agricole. Wasza wspaniałomyślność i otwarte serca są dla nas źródłem ogromnego wsparcia i inspiracji. Dzięki takim partnerom jak Wy nasza misja niesienia pomocy najbardziej potrzebującym dzieciom jest możliwa do realizacji.

 Dziękujemy za Wasze zaangażowanie, pomoc i okazane serce. Jesteście wspaniałym przykładem, jak wiele dobrego można zdziałać wspólnie.

 Inicjatywa trwa nadal, dlatego gorąco zachęcamy firmy oraz osoby prywatne do dołączenia się do akcji. Każdy, kto pragnie pomóc, może przyczynić się do tego, aby jeszcze więcej dzieci mogło poczuć radość z otrzymania zabawek.

 Każda zabawka, która trafi do rąk dzieci, jest nieocenionym darem, który może wywołać uśmiech na ich twarzach. Zabawki czyste, nieuszkodzone i gotowe do nowych przygód można przynieść do naszego Punktu Wydawania Żywności przy ulicy Żeromskiego 3 we Wrocławiu od wtorku do piątku w godzinach 9.00-13.00. Można je także wysłać pocztą lub kurierem na adres: Stowarzyszenie PORANEK ul. Żeromskiego 3 50-321 Wrocław

 Zbliża się Dzień Dziecka – czas, kiedy każde dziecko powinno poczuć się wyjątkowo. Zachęcamy wszystkich do wsparcia naszej inicjatywy i podarowania dzieciom z ubogich rodzin radości poprzez przekazanie zabawek. Wasza pomoc ma ogromne znaczenie i może sprawić, że ten wyjątkowy dzień będzie dla wielu dzieci niezapomniany.

 Z całego serca dziękujemy za okazane wsparcie!

 Z wyrazami wdzięczności

 Zespół Stowarzyszenia Poranek

Skip to content