Ogromna radość i wdzięczność napełnia nasze serca, gdy zamykamy kolejny rozdział Wielkanocnej zbiórki żywności. Chcielibyśmy wyrazić nasze najszczersze podziękowania dla wszystkich, którzy wzięli udział w tym pięknym przedsięwzięciu.

Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom, wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w naszą Wielkanocną zbiórkę żywności. Dzięki waszej hojności i zaangażowaniu udało się zebrać znaczną ilość produktów, które trafiły do potrzebujących na święta. Wasza szczodrość i wrażliwość na potrzeby innych sprawiły, że akcja była nie tylko sukcesem, ale także wyrazem solidarności i empatii. Wasze bezinteresowne działania stanowią źródło nieustającego zachwytu i motywacji dla nas wszystkich.

Szczególne podziękowania kierujemy do sklepów Dino, Kaufland, Stokrotka oraz Netto we Wrocławiu, Sobótce i Łagiewnikach za wsparcie i udostępnienie przestrzeni do organizacji zbiórki, które nie tylko ułatwiło jej przebieg, ale także dało nam pewność, że wspólnie możemy osiągnąć więcej.

Serdeczne podziękowania oraz słowa wdzięczności kierujemy również do portali informacyjnych, które opublikowały naszą notatkę prasową dotyczącą zbiórki żywności. Pozwoliło nam to dotrzeć do większej liczby osób, a to z kolei przyczyniło się do sukcesu całej akcji.

Zapraszamy do zapoznania się z informacją prasową na temat finału zbiórki żywności “Wielkanocny koszyk dobroci”: 

Do wszystkich zaangażowanych, bez względu na formę ich wsparcia, kierujemy gorące słowa uznania i podziękowania. Wasze działania są nie tylko znakiem dobrej woli, ale także inspiracją dla nas wszystkich. Dziękujemy za Wasze otwarte na drugiego człowieka serca i za każdy gest dobroci, który sprawia, że nasz świat staje się lepszym miejscem dla wszystkich. Jesteście nieocenieni! Z całego serca dziękujemy!

 

Zespół Stowarzyszenia Poranek

 

               

Skip to content