Nr konta bankowego: 10 1240 4025 1111 0010 6175 7085 - Przekaż 1,5% podatku nr KRS 0000445584 biuro@poranek.pl

Z głębi serca pragniemy wyrazić naszą ogromną wdzięczność za bezcenną darowiznę, którą podarowaliście Stowarzyszeniu Poranek. Wasza wspaniała inicjatywa przekazania pysznych kremów Basia Basia dla naszych beneficjentów to nie tylko akt hojności, lecz także wyraz głębokiego zrozumienia naszej misji.

Wasza pasja do tworzenia wyjątkowo smacznych i zdrowych produktów jest inspirująca, a Wasza zasada „nic więcej” pokazuje, że jakość jest dla Was najważniejsza. Doceniamy Wasze zaangażowanie w produkcję jedzenia wolnego od sztucznych dodatków i szkodliwej chemii. Wasza perfekcja i dbałość o każdy detal zasługują na uznanie.

Dzięki Waszej darowiźnie będziemy w stanie zaoferować naszym beneficjentom wyjątkowe, pełne smaku i zdrowych składników masła orzechowe, które na pewno wywołają uśmiech na ich twarzach.

Zatem w imieniu całego zespołu Stowarzyszenia Poranek oraz naszych beneficjentów chcemy Wam serdecznie podziękować. Wasza hojność przypomina nam, że wokół nas są niesamowici ludzie gotowi pomóc innym, nie oczekując niczego w zamian. Dziękujemy, że jesteście częścią naszej historii i że wspólnie możemy szerzyć dobro na większą skalę. Wasze wsparcie jest dla nas cennym źródłem inspiracji do dalszej pracy na rzecz godności i równości każdego człowieka.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za Wasze wsparcie, które pomaga nam w realizacji naszych celów, i ufamy, że nasza współpraca będzie kontynuowana.


Zespół Stowarzyszenia Poranek

 

Skip to content