Nr konta bankowego: 10 1240 4025 1111 0010 6175 7085 - Przekaż 1,5% podatku nr KRS 0000445584 biuro@poranek.pl

Z całego serca dziękujemy firmie AUTO1 GROUP oraz panu Piotrowi Baranowiczowi, VICE PRESIDENT CENTRAL & EASTERN EUROPE, oraz pani Marcie Kotula-Graftieaux, PR & COMMUNICATIONS MANAGER CENTRAL & EASTERN EUROPE, za niezwykle hojną darowiznę w postaci laptopów i telefonów komórkowych, które otrzymaliśmy. Dzięki Waszej uprzejmości i zaangażowaniu dzieci z najuboższych rodzin miały możliwość otrzymania laptopów, co sprawiło im ogromną radość.

Firma AUTO1 GROUP jest największą w Europie hurtową platformą sprzedaży samochodów używanych aktywnie wspierającą digitalizację handlu samochodami używanymi w ponad 30 krajach. Wasza innowacyjność i zaangażowanie w tę działalność podkreśla Waszą misję wspierania rozwoju i postępu. Za sprawą Waszej darowizny dzieci z najbardziej potrzebujących rodzin mogą teraz korzystać z nowoczesnych technologii, co przyczynia się do ich rozwoju i edukacji.

Wasze zaangażowanie w działania charytatywne oraz wspieranie społeczności lokalnej jest inspirujące i godne podziwu. Dzięki Waszej hojności dzieci otrzymały nie tylko urządzenia elektroniczne, lecz także szansę na lepszą przyszłość.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za Waszą darowiznę oraz zaangażowanie w pomoc potrzebującym. To dzięki Wam wiele dzieci mogło doświadczyć radości i nadziei na lepsze jutro.

Niech te słowa będą wyrazem naszego głębokiego szacunku oraz uznania dla całego zespołu AUTO1 GROUP. Wasza działalność, zarówno biznesowa, jak i charytatywna, jest prawdziwym źródłem inspiracji dla nas wszystkich.

 

Z serdecznymi podziękowaniami,

Zespół Stowarzyszenia Poranek

 

Skip to content