Z wielką radością i głębokim wzruszeniem pragniemy serdecznie podziękować za hojną darowiznę, którą nam przekazaliście. Wasze wyjątkowe czekolady białe z malinami oraz gorzkie z żurawiną nie tylko zachwyciły naszych podopiecznych, ale stały się również powodem ich ogromnej radości.

Doceniamy nie tylko wyjątkowe walory smakowe Waszych produktów, lecz także wartości, które reprezentujecie jako firma. Od 2014 roku pielęgnujecie ideę weganizmu, starając się aktywnie działać na rzecz ochrony zwierząt. Wasze marzenie o otwarciu schroniska „WEGAŃSKIE SERCE – Szczęśliwy Dom Dla Zwierząt” jest prawdziwą inspiracją.

Również Wasze zaangażowanie w promowanie zdrowego stylu życia zasługuje na nasze uznanie. Wasze produkty wegańskie to nie tylko smaczna alternatywa dla miłośników czekolady, ale również świadomy wybór dla tych, którzy dbają o zdrowie i dobro zwierząt.

Wasza hojność oraz zaangażowanie w działania charytatywne stanowią wzór do naśladowania dla innych przedsiębiorstw. Dzięki Wam możemy nie tylko obdarować naszych podopiecznych smakołykami, ale także inspirować innych do szlachetnych działań na rzecz społeczności.

W imieniu wszystkich naszych beneficjentów oraz całego zespołu Stowarzyszenia Poranek pragniemy jeszcze raz wyrazić głęboką wdzięczność za Waszą hojność i serce, które kierujecie w stronę tych, którzy najbardziej potrzebują wsparcia.

Dziękujemy Wam za tę piękną inicjatywę oraz za to, że wspólnie możemy czynić dobro. Jesteście nie tylko hojnymi darczyńcami, ale również inspiracją dla innych firm i społeczności. Dzięki Wam świat staje się lepszym miejscem.

 

Z najserdeczniejszymi pozdrowieniami,

Zespół Stowarzyszenia Poranek

Skip to content