Z wielką radością i wdzięcznością chcielibyśmy podziękować Warsztatowi Samochodowemu RevTronic za niezwykłe wsparcie i zaangażowanie w misję Stowarzyszenia Poranek.

Nasza codzienna praca na rzecz najuboższych we Wrocławiu jest możliwa dzięki hojności i zaangażowaniu takich firm jak Wasza. Kiedy nasz samochód dostawczy uległ awarii, RevTronic stanął na wysokości zadania, oferując nie tylko profesjonalną naprawę, ale przede wszystkim serce i zaangażowanie w naszą misję. Wasza szybka reakcja i solidność sprawiły, że mogliśmy kontynuować dostarczanie żywności i pomoc osobom chorym, niepełnosprawnym, seniorom i rodzinom wielodzietnym, które liczą na nasze wsparcie.

Dzięki Waszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi nasz samochód został szybko i skutecznie naprawiony. RevTronic okazał się także firmą, która rozumie i wspiera naszą społeczną działalność. Wasza gotowość do pomocy przekroczyła nasze oczekiwania. Dlatego dzisiaj chcielibyśmy wyrazić naszą głęboką wdzięczność dla Warsztatu Samochodowego RevTronic za nieocenione wsparcie i zaangażowanie w dobro społeczności.

Jeszcze raz dziękujemy za naprawę naszego samochodu i Waszą hojność.

 

Z poważaniem,

Zespół Stowarzyszenia Poranek

Skip to content