Nr konta bankowego: 10 1240 4025 1111 0010 6175 7085 - Przekaż 1,5% podatku nr KRS 0000445584 biuro@poranek.pl

W dniu dzisiejszym Prezes naszego Stowarzyszenia Poranek, Maria Bar, odwiedziła naszych podopiecznych, przynosząc ze sobą ciepło i wsparcie, które tak bardzo potrzebne są w trudnych chwilach.

Podczas wizyty Prezes Stowarzyszenia Poranek miała okazję porozmawiać z beneficjentami, wysłuchać ich historii i trosk oraz podzielić się słowami otuchy. Jej zaangażowanie i empatia były widoczne na każdym kroku. To spotkanie było nie tylko okazją do przekazania żywności, ale także do budowania więzi i pokazania naszym podopiecznym, że nie są sami w swojej walce.

W Stowarzyszeniu Poranek wierzymy, że pomoc to nie tylko materialne wsparcie, ale także obecność, słuchanie i dawanie nadziei. Dziękujemy Pani Prezes za jej nieustające zaangażowanie i serdeczność. To dzięki takim osobom możemy skutecznie działać i pomagać tym, którzy tego najbardziej potrzebują.

Serdecznie zapraszamy do śledzenia naszych dalszych działań na naszej stronie internetowej poranek.pl oraz w mediach społecznościowych. Razem możemy uczynić świat lepszym miejscem!

 

       

Skip to content