Nr konta bankowego: 10 1240 4025 1111 0010 6175 7085 - Przekaż 1,5% podatku nr KRS 0000445584 biuro@poranek.pl

Czy pomaganie innym wpływa na Twoje poczucie szczęścia? Chcemy to sprawdzić i potrzebujemy Twojego wsparcia! Nasza ankieta „SZCZĘŚCIE A POMAGANIE” ma na celu lepsze zrozumienie, jak aktywność w obszarze pomocy innym wpływa na poczucie szczęścia wśród Polaków.

Badanie prowadzone jest przez Stowarzyszenie Poranek we współpracy z profesorem dr hab. Piotrem Michoniem, który prowadzi podcast Ekonomia Szczęścia (www.ekonomiaszczescia.pl)  i Uniwersytetem Ekonomicznym w Poznaniu (www.ue.poznan.pl ) Jako organizacja od lat zaangażowana w działalność charytatywną jesteśmy szczególnie zainteresowani zgłębianiem tej tematyki.

Dlaczego warto wziąć udział?

  1. Wpływ na przyszłe inicjatywy społeczne: Twoje odpowiedzi mogą pomóc w kształtowaniu programów wsparcia, które efektywniej przyczynią się do poprawy jakości życia.
  2. Budowanie lepszej przyszłości: wyniki badania mogą inspirować do tworzenia działań i projektów, które wesprą szczęście i dobrostan społeczny.
  3. Twoje zdanie się liczy: każda opinia jest ważna! Chcemy poznać Twoje doświadczenia i spostrzeżenia na temat pomagania innym.

 

Jak wziąć udział?

To proste! Kliknij w link poniżej i wypełnij naszą krótką ankietę. Twoje odpowiedzi będą anonimowe i wykorzystane wyłącznie do celów badawczych.

Wypełnij ankietę: https://forms.gle/MUQHda5kovd9xdeD7

Dołącz do nas i pomóż zrozumieć, jak pomaganie innym wpływa na nasze szczęście. Razem możemy zrobić coś naprawdę wyjątkowego! 

 

Skip to content